Depolama

Nakliyat sektörünün parlayan yıldızı konumunda olan Everes Nakliyat firmamız, kurulduğu günden bu yana taşımacılık sektöründe ihtiyaç duyulan hangi hizmet varsa, müşterilerine ihtiyaçları doğrultusunda bu hizmetleri en uygun fiyat seçenekleriyle sunmaya devam etmektedir. Özellikle geniş bir müşteri kitlesi edinen firmamızın profesyonel çalışan kadrosu bu alanda güler yüzlü hizmetleriyle müşterilerimizin takdirini kazanmaktadır.

Taşımacılık sektörünün her türlü çetin görevinde üzerine düşen sorumluluk ve görevleri yerine getiren firmamız, Kocaeli eşya depolama hizmetlerinde de gösterdiği memnuniyet verici ve güvenlik odaklı hizmet sayesinde dikkatleri üzerine çekmeyi başarmaktadır. Şirketimizin eşya depolama hizmetlerinde uyguladığı güncel fiyatlandırma politikasına firmamızın kurumsal internet sitesi üzerinden tek tıkla ulaşabilirsiniz.

Kocaeli Eşya Depolama Hizmeti Nedir?

Kocaeli evden eve nakliyat sektöründe az bilinen ancak hayati öneme sahip profesyonel hizmetler arasında eşya depolama hizmeti gelmektedir. Adından da anlaşılacağı üzere eşya depolama hizmeti nakliyat işlemleri için hazırlanan eşyaların herhangi bir sebepten ötürü taşınacağı yerde yaşanan aksilikler sebebiyle belirli bir süreliğine güvenli bir ortamda depolanmasının gerektiği durumlarda başvurulan profesyonel hizmetlerden yalnızca biridir.

Bölgesinde en başarılı ve köklü firmalardan biri olarak popülerliğini sürdüren Everes Nakliyat şirketimiz de kendisine ait özel depo ve hangarlarda müşterilerimizin talepleri doğrultusunda profesyonel eşya depolama hizmeti sunmaktadır. Bu sayede şirketimizin müşterileri her türlü taşımacılık faaliyetlerinde aradıkları güvenilir ve uygun fiyatlı hizmeti, taşımacılık sektöründe 10 yılı aşkın süredir müşteri memnuniyeti odaklı hizmet sunan firmamızdan almış olabilmektedir.

Profesyonel Nakliyat Firması

Faaliyetlerine başladığı günden bu yana tüm ticari kaygılardan önce müşteri memnuniyetini odak noktası haline getiren firmamız, her biri sektörün içinden yetişmiş genç, güler yüzlü, dinamik ve tecrübeli personeli ile profesyonel olarak şu hizmetleri yerine getirmektedir:

  • Evden eve nakliyat
  • Şehir içi nakliyat
  • Şehirler arası nakliyat
  • Sigortalı nakliyat hizmetleri
  • Asansörlü nakliyat hizmetleri
  • Parça eşya taşıma hizmeti
  • Eşya depolama ve saklama
  • Ofis ve iş yeri taşımacılığı

Firmamızın müşteri memnuniyeti odaklı tüm başarılı ve uzman faaliyetlerine, kurumsal internet sitemiz üzerinden kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.