Eşya Paketleme

Nakliyat ve taşımacılık işlemlerinde en çok tercih edilen deneyimli firmalardan biri olan şirketimiz, sektörde faaliyetlerine başladığı günden bu yana tüm nakliyat işlemlerinin yanı sıra müşterilerimizin ihtiyaç duydukları eşya paketleme işlemlerinde de üzerine düşen görevi büyük bir memnuniyetle yerine getirmeye devam etmektedir.

Bölgesinin en popüler nakliyat firmalarından biri olan Everes Nakliyat firmamızın her biri sektörün içinden yetişmiş deneyimli ve profesyonel çalışan kadrosu sayesinde tüm nakliyat işlemleri muhteşem bir kalitede sunulmaktadır. Şirketimizde görev yapan tüm çalışanlar güler yüzlü hizmet anlayışlarını benimsediklerinden müşterilerimizi de her fırsatta memnun etmeyi başarabilmektedir.

Eşya Paketleme Hizmeti Nedir?

Evden eve nakliyat firmalarının büyük bir çoğunluğunda olmayan eşya paketleme hizmeti, sektörde müşteri memnuniyeti odaklı faaliyetleri ile adından sıkça söz ettirmeye devam etmektedir. En sevilen ticari firmalardan biri olarak öne çıkan şirketimizde eşya paketleme işlemi işi gereği veya sağlığı elvermediği için taşınma sırasında eşyalarını paketleme sürecinde yardıma ihtiyaç duyan müşterilerimize sunulan profesyonel destek hizmetleri kapsamaktadır.

Karton koliler, bantlar ve diğer paketleme araçları yardımıyla icra edilen bu işlem sayesinde taşınma işlemlerinde eşyaların güvenle taşınması sağlanabilmektedir. Hem eşyaların hızlı bir şekilde evden diğer bir adrese nakledilmesinde hem de güvenilir bir şekilde darbelerden uzak kalmasında Everes Nakliyat firmamızın deneyimli çalışanları tarafından gerçekleştirilen eşya paketleme hizmetini gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Taşımacılık Hizmetleri

Bölgesinde en başarılı ve köklü firmalardan biri olarak öne çıkan şirketimizin geniş kapsamlı faaliyetleri içinde her ekonomik statüye uygun müşterilerimizin bütçelerine göre en ideal taşımacılık hizmetleri sunulmaktadır. Asansörlü nakliyat faaliyetleri dışında şirketimizin uygun fiyatlı olarak gerçekleştirdiği hizmetlerinden bazıları şunlardır:

  • Evden eve nakliyat
  • Şehir içi nakliyat
  • Şehirler arası taşımacılık
  • Sigortalı nakliyat
  • İş yeri ve ofis taşımacılığı
  • Parça eşya taşıma hizmeti

Bu faaliyetlerimizde uygulanan fiyat politikası hakkında en net bilgileri almak için kurumsal firmamızın internet sitesini ziyaret edebilirsiniz. Şirketimizin iletişim bilgilerini kullanarak hem faaliyetlerimiz hem de bu faaliyetlerimizde uygulanan cazip fiyatlar hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.