Hakkımızda

Kurulduğu günden bu yana tüm ticari kaygılardan önce müşteri memnuniyetini önemseyen Everes Nakliyat firmamız, geniş araç filosunda bulunan son model kamyon, kamyonet, tır, taşıma ve yükleme araçları ile asansör araçları sayesinde ihtiyaç duyulan tüm taşımacılık faaliyetlerinde müşterilerimize profesyonel kalitede hizmet sunmaya devam etmektedir.

Her biri nakliyat sektörünün içinden yetişmiş onlarca farklı çalışana sahip olan firmamız, deneyimli kadrosunun müşteri memnuniyeti odaklı faaliyetleri ile sektörde bir numaralı tercih edilen Kocaeli nakliyat firması olarak öne çıkmayı başarmaktadır. Şirketimizin deneyimli çalışanları aynı zamanda güler yüzlü hizmet anlayışını benimsemiştir.

Nakliyat İşlemlerinde Güvenilir Adres

Bilindiği üzere ev taşımak kişiler için çok stresli ve hem fiziksel açıdan hem de psikolojik açıdan yorucu görülen bir iştir. Bu bağlamda en çok tercih edilen nakliyat şirketlerinde müşteri memnuniyetine önem veren firmaların profesyonel hizmetleri, ev taşıma ihtiyacı duyan kişiler tarafından çok daha önemli bir konuma yükselmektedir.

Taşımacılık ve nakliyat sektöründe 10 yılı aşkın deneyimi ile öne çıkan firmamız, sahip olduğu olanakları en iyi şekilde kullanmasıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başarmaktadır. Güvenilir hizmet anlayışını güler yüzlü hizmet anlayışı ile birleştiren firmamızın deneyimli çalışanları faaliyetlerine başladığı günden bu yana en uygun fiyat politikasıyla birlikte Kocaeli sigortalı nakliyat hizmetleri sunmasıyla da sektörde geniş bir müşteri kitlesine ulaşmayı başarmıştır.

Bütçe Dostu Fiyat Seçenekleri

Öğrencisinden memuruna, çalışanından işverenine kadar geniş çapta bir müşteri kitlesine ulaşan Kocaeli evden eve nakliyat firmamız, aynı zamanda asansör araçları sayesinde de taşınma işlemlerini müşterilerimiz için en uygun fiyat skalasına taşımaktadır. Her bütçeye uygun fiyat seçenekleri arasında kendi bütçenize en uygun fiyatları değerlendirmek için Everes Nakliyat firmamızın kurumsal internet sitesi üzerinde yer alan telefon numarasını kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Asansörlü nakliyat araçları hem işgücünden hem de zamandan tasarruf edilmesini sağladığı için müşterilerimiz açısından oldukça ekonomiktir. Bu kapsamda şirketimizin geniş araç filosunda yer alan son model asansör araçlarını da bütün taşımacılık faaliyetlerinde gönül rahatlığı içinde değerlendirirken aynı zamanda bütçenize uygun seçeneklerden yararlanıp evinizi taşımanın rahatlığını bir arada yaşayabilirsiniz.