Şehirler Arası Nakliyat

Taşımacılık sektöründe 10 yılı aşkın deneyimi ve müşteri memnuniyetine gösterdiği önemle adından sıkça söz ettiren şirketimiz, Türkiye’nin dört bir yanında olduğu gibi nakliyat hizmetlerinde en uygun fiyat seçenekleriyle dikkat çeken firmalardan biri olarak popülerliğini sürdürmektedir. Bölgesinin en başarılı Kocaeli şehirler arası nakliyat hizmetini sunan firmamızda her biri sektörün içinden yetişmiş genç, dinamik, atılgan ve tecrübeli personelimiz görev yapmaktadır.

Taşımacılık sektöründe proaktif olmak ve karşılaşılabilecek sorunlara önceden müdahalede bulunmak ve tavır almak çok önemlidir. Bu yüzden eşyalarının güvenle taşınacağından emin olan müşterilerimizin sayısı her geçen gün giderek artmaktadır. Şirketimiz bu konuda Kocaeli sigortalı nakliyat da dahil olmak üzere güven odaklı profesyonel hizmet sunmaktadır.

Şehirler Arası Taşımacılıkta Uygun Fiyat

Şehirler arası nakliyat ihtiyacı duyan kişilerin veya ailelerin en büyük problemlerinden biri de muhakkak taşımacılık işlemlerinde bütçe sorunudur. Bütçesine uygun hareket etmek isteyen kişiler, taşımacılık faaliyetlerinde deneyimli ancak müşterilerine memnuniyet odaklı hizmet verdiği için uygun fiyat politikası sunan firmalara rağbet göstermektedir. Bu tür Kocaeli asansörlü nakliyat firmaları arasında yer alan şirketimiz de şehir içi taşımacılık hizmetlerinde olduğu gibi şehirler arası taşımacılıkta da bir numaralı tercih konumundadır.

Öğrencisinden memuruna, işçisinden emeklisine kadar geniş çapta bir müşteri kitlesi edinen Everes Nakliyat firmamız, bu alanda en uygun fiyat seçenekleri sunan nakliyat firmalarından biri olduğu için yoğun talep görmeye devam etmektedir. Güncel fiyatlarımız için şirketimizin kurumsal internet sitesini ziyaret etmeniz yeterlidir.

Taşımacılıkta Güven ve Deneyimin Adresi

Şirketimiz kurulduğu günden bu yana her biri taşımacılık alanında kendini geliştirip yetiştirmiş genç personeller ile hizmet vermektedir. En az 10 yıllık sektör deneyimine sahip bu personelimiz güler yüzlü hizmet anlayışına sahip olmalarının yanı sıra müşterilerimize güven aşılamasıyla da memnuniyet kazanmaktadır.

Everes Nakliyat firmamızın geniş araç filosunda hizmete çıkarılan tüm kamyon, kamyonet ve asansör araçları profesyonel nakliyat işlemleri için düzenli olarak bakımlara ve testlere sokulmaktadır. Bu sayede güven odaklı Kocaeli evden eve nakliyat hizmetleri en başarılı şekilde gerçekleştirilmiş olduğundan müşterilerimizin endişe duymadan hizmet almaları mümkün olabilmektedir.