Sigortalı Nakliyat

Taşımacılık ve nakliyat sektörünün en köklü firmalarından biri olarak yoğun ilgi gören Everes Nakliyat şirketimizin geniş müşteri kitlesine ulaşmasında en çok tercih edilen profesyonel hizmetleri arasında sigortalı taşımacılık faaliyetleri de yer almaktadır. Günümüzde eşyalarının taşınma işlemleri sırasında güvenliğinden endişe eden müşterilerin bir numaralı tercihi olarak öne çıkan bu hizmetler, şirketimizin en uygun fiyatlı profesyonel faaliyetlerindendir.

Eşyalarının taşınma sürecinde düşüp kırılması, çizilmesi, fiziksel veya mekaniksel olarak zarar görmesinden endişe duyan ev sahipleri, özellikle müşteri memnuniyeti odaklı nakliyat firmalarında uygun fiyatlı olarak sunulan Kocaeli sigortalı nakliyat hizmetlerine yoğun ilgi göstermektedir. Şirketimiz de alanında en başarılı firmalardan biri olduğu için profesyonel taşımacılık hizmetleri arasında bu çalışmalara yer vermektedir.

Kocaeli Sigortalı Nakliyat Nedir?

Geçmişten günümüze taşımacılık faaliyetlerinde müşterilerin karşılaştığı zararların başında eşyalarında yaşanan fiziksel ve mekanik sorunlardır. Buzdolabı, çamaşır makinesi gibi beyaz eşyaların yanı sıra televizyon, bilgisayar, ev sinema ve ses sistemi gibi teknolojik aletlerin taşınması sırasında yaşabilecek aksaklıklar ve hatalar maliyet bakımından oldukça yüksek masrafları bulunan bu aletlerin arızalanmasına neden olabilmektedir.

Kocaeli evden eve nakliyat sektöründeki pek çok deneyimsiz ve kurumsal olmayan firma da müşterilerinin karşılaştığı bu gibi ciddi problemlere mesuliyet kabul etmemekte ve müşterilerini ne yazık ki mağdur etmektedir. İşte taşıma işlemleri sırasında eşyaların fiziksel zarar görmesi halinde bile zararın karşılanmasını sağlayan dahiyane ve memnuniyet verici hizmete sigortalı nakliyat adı verilmektedir.

Kocaeli Sigortalı Nakliyat Fiyatları

Taşımacılık sektörünün en köklü firmalarından biri olan Everes Nakliyat şirketimiz, deneyimli ve dikkatli personeli ile nakliyat hizmeti sunsa da nostaljik değeri yüksek olan antika eşyalarda veya maliyeti yüksek olan teknolojik cihazlarınızda endişe etmemeniz için sizlere uygun fiyatlı sigortalı nakliyat hizmeti sunmaktadır.

Kocaeli asansörlü nakliyat hizmetimize de dahil olan bu faaliyetlerimiz hakkında detaylı bilgileri kurumsal internet sitemiz üzerinden alabilirsiniz. Sektörde güvenilir ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet sunan sayılı taşımacılık şirketlerinden biri olan firmamızda siz de en uygun fiyatlarla başına bir iş gelmesinden endişe duyduğunuz maddi veya manevi değeri yüksek eşyalarınızı sigorta altında güvenceye alabilirsiniz.